Vyklízení

Plzeňsko a střední Čechy

+420 773 781 930

Chcete se zbavit staré skříně, rozbité pračky, nepotřebného harampádí ze sklepa, půdy nebo garáže? Potřebujete kompletně vyprázdnit byt, kancelář nebo celý dům? Likvidace odpadu a vyklízení jakékoliv nemovitosti je náš denní chleba. Šetřete čas a energii, rádi se o všechno postaráme za vás. Jsme rychlí, levní a spolehliví – slovy našich zákazníků. Přesvědčte se sami na stránce referencí.

Zajímá vás cena? Zavolejte nám o info a nezávislou kalkulaci.

Vyklízení bytů a domů

Postaráme se o nechtěný kus nábytku, vyklidíme vám byt jakékoliv velikosti, celý dům i zahradu. Přesně podle vašich požadavků.

Vyklízení kanceláří a skladů

Je načase uvolnit prostor novému nábytku nebo zásobám? Ať už jde o malou kancelář, velkou firmu nebo přeplněný sklad, jsme tu pro vás.
vyklízení půdy

Vyklízení půdy a sklepů

Nepřidělávejte si zbytečné starosti. S hromadou starých věcí z půdy, sklepa nebo garáže zatočíme snadno a rychle za vás.
likvidování pozůstalosti

Likvidace pozůstalosti

Potřebujete pomoct s vyklizením pozůstalosti? Stačí nám zadat instrukce a za chvíli máte hotovo. Pořádný závěrečný úklid je samozřejmostí.

Kde všude poskytujeme vyklízecí služby?

Plzeň, Beroun, Kladno, Příbram, Rakovník, Rokycany a další. Pohybujeme se převážně na Plzeňsku a ve středních Čechách, bez problémů ale dojedeme i dál.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Reference

Naprostá spokojenost. Stěhování bylo naprosto profesionální, nic pro firmu nabyl problém, i když museli velké kusy nábytku stěhovat oknem do zvýšeného přízemí. Chcete-li spolehlivost, ochotu a dobrou práci, zde to opravdu najdete. Doporučuji.

Stěhování do domu

Pavel Hendrich

Firmu mohu jen doporučit. Kvalitní a rychlá práce a výborná domluva. Firmu jsem využil na kompletní vyklizení bytu v Praze včetně vymalování. Jsem nadmíru spokojen.

Stěhování bytu

Ondřej Hlavatý

Vše naprosto v pořádku, spokojenost.

Vyklizení bytu a odvoz nábytku de sběrného dvora

Michaela K.

Kontaktujte nás

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Chcete vědět, kolik vás to bude stát? Rádi vám na všechno odpovíme.

Volejte

Stěhování Zdenda

Stěhování rychle, levně a bezpečně. Plzeňsko a Střední Čechy.

Kde působíme