Stěhování bytů a domů

Plzeňsko a střední Čechy

+420 773 781 930

Čeká vás strašák jménem stěhování? Dokážeme vám, že se není čeho bát. Přestěhujeme vám cokoliv kamkoliv, od kotlů a těžkých skříní až po kompletní vybavení celého domu. Levně, rychle a překvapivě jednoduše.

Ve svých řadách máme pouze spolehlivé, vyškolené profesionály s léty praxe, kteří ví, jak se ke svému řemeslu postavit. A jak najít co nejefektivnější řešení, které vám ušetří čas, nervy i peníze. S námi nemusíte mít o svůj nábytek strach – pro všechny případy ale máme kvalitní pojištění.

Zajímá vás cena? Zavolejte nám, rádi vám uděláme nezávislou kalkulaci a najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Jsme tu pro vás i o víkendech a státních svátcích.

FOTOGALERIE

Z našich zakázek

NAŠE PŘEDNOSTI

Proč stěhovat právě s námi

Držíme slovo i termíny. Vždycky a bez výjimky.
Jsme pojištění proti škodě při manipulaci a dopravě.
Přestěhujeme vás v sobotu i ve státní svátek.
Na přání i vymalujeme. Ať máte o starost míň.
Máme férové ceny bez skrytých poplatků.
Nenecháme vás čekat. Odpovídáme obratem.

Kde všude stěhujeme?

Plzeň, Beroun, Kladno, Příbram, Rakovník, Rokycany a další. Pohybujeme se převážně na Plzeňsku a ve středních Čechách, bez problémů ale dojedeme i dál.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Reference

Naprostá spokojenost. Stěhování bylo naprosto profesionální, nic pro firmu nabyl problém, i když museli velké kusy nábytku stěhovat oknem do zvýšeného přízemí. Chcete-li spolehlivost, ochotu a dobrou práci, zde to opravdu najdete. Doporučuji.

Stěhování do domu

Pavel Hendrich

Firmu mohu jen doporučit. Kvalitní a rychlá práce a výborná domluva. Firmu jsem využil na kompletní vyklizení bytu v Praze včetně vymalování. Jsem nadmíru spokojen.

Stěhování bytu

Ondřej Hlavatý

První zkušenost se stěhováním nábytku od firmy. Kvalitně a rychle odvedená práce. Pan Stöckl milý, ochotný a férový chlap. Vše proběhlo dle domluvy a na čas. Vřele doporučuji.
Firmě ještě jednou velmi děkuji.

Stěhování bytu 34m2

Dita K.

Kontaktujte nás

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Chcete vědět, kolik vás to bude stát? Rádi vám na všechno odpovíme.

Volejte

Stěhování Zdenda

Stěhování rychle, levně a bezpečně. Plzeňsko a Střední Čechy.

Kde působíme