O nás

Plzeňsko a střední Čechy

+420 773 781 930

Firma byla založena v roce 2010 a zabývá se vyklízením a stěhováním soukromých osob i firem, úřadů a institucí. Máme také bohaté zkušenosti se stěhováním průmyslových strojů, trezorů, klavírů, starožitného nábytku a jiných těžkých břemen. K dispozici máme 8 zkušených pracovníků, ale v případě větší zakázky jsme připraveni navýšit počty až na dvojnásobek. Zaměstnanci mají k dispozici všechny potřebné pomůcky a jsou dostatečně proškoleni.

Mezi naše nejvýznamnější reference patří stěhování Karlovy univerzity či Státní opery. Mimo zakázky pro soukromé osoby úspěšně spolupracujeme s několika místními firmami. Naše firma je pojištěna proti případným nehodám či odcizení, nicméně nikdy jsme nic podobného nemuseli řešit. Dbáme na opatrnost při práci a našich klientů si vážíme.

Stěhovák Zdenda - stěhovací kamion

Záleží nám na vaší spokojenosti a podle toho ke své práci přistupujeme. Nemáme v povaze úmyslně „protahovat“ práci nebo navyšovat počet pracovníků či vozů, a tím zvyšovat celkovou cenu, jak to dělá některá konkurence. Oslovte nás s Vaší poptávkou a my Vám nabídneme cenu na míru. Ovlivňuje ji celá řada faktorů, proto nám neváhejte zavolat a na cokoliv se zeptat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Reference

Vřele doporučuji, vše proběhlo v pořádku. Přijeli přesně na domluvený čas.?Velmi slušní jak pan majitel tak i pánové kteří stěhovali, před těmi klobouk dolů.

Stěhování

Veronika Macková

Stěhování kosmetického salonu v Benešově. Jsem velmi spokojena profesionálním přístupem, rychlostí a perfektní domluvou. Můžu jen doporučit.

Stěhování salonu

Dáša Paris

Kdyby se dalo hodnotit 6hvězdičkami dala bych 6. Od komunikace až po provedení zakázky bylo vše na jedničku. Určitě doporučuji a v případě že budeme potřebovat znovu se obrátíme.

Odvoz a likvidace odpadu

Jan P.

Kontaktujte nás

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Chcete vědět, kolik vás to bude stát? Rádi vám na všechno odpovíme.

Volejte

Stěhování Zdenda

Stěhování rychle, levně a bezpečně. Plzeňsko a Střední Čechy.

Kde působíme