Vyklízení bytů a domů

Plzeňsko a střední Čechy

+420 773 781 930

Proč plýtvat časem a energií na věci, které za vás snadno, rychle a překvapivě levně udělají profíci? Zbavíme vás nejen starostí, ale i nepotřebného nábytku nebo spotřebičů.

Máme bohaté zkušenosti s kompletním vyklízením bytů, domů, zahrad a s tím související ekologickou likvidací (i nebezpečného) odpadu. Stačí nám sdělit vaše přání a požadavky, o zbytek se postaráme.

Pracujeme o svátcích i o víkendech, konkrétní zakázku vám rádi naceníme po telefonu.

Máte na nás další otázky? Zavolejte nám, rádi vám na všechno odpovíme. 

FOTOGALERIE

Z našich zakázek

Kde všude poskytujeme vyklízecí služby?

Plzeň, Beroun, Kladno, Příbram, Rakovník, Rokycany a další. Pohybujeme se převážně na Plzeňsku a ve středních Čechách, bez problémů ale dojedeme i dál.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Reference

Naprostá spokojenost. Stěhování bylo naprosto profesionální, nic pro firmu nabyl problém, i když museli velké kusy nábytku stěhovat oknem do zvýšeného přízemí. Chcete-li spolehlivost, ochotu a dobrou práci, zde to opravdu najdete. Doporučuji.

Stěhování do domu

Pavel Hendrich

Firmu mohu jen doporučit. Kvalitní a rychlá práce a výborná domluva. Firmu jsem využil na kompletní vyklizení bytu v Praze včetně vymalování. Jsem nadmíru spokojen.

Stěhování bytu

Ondřej Hlavatý

První zkušenost se stěhováním nábytku od firmy. Kvalitně a rychle odvedená práce. Pan Stöckl milý, ochotný a férový chlap. Vše proběhlo dle domluvy a na čas. Vřele doporučuji.
Firmě ještě jednou velmi děkuji.

Stěhování bytu 34m2

Dita K.

Kontaktujte nás

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Chcete vědět, kolik vás to bude stát? Rádi vám na všechno odpovíme.

Volejte

Stěhování Zdenda

Stěhování rychle, levně a bezpečně. Plzeňsko a Střední Čechy.

Kde působíme