Kontakt

Kontaktujte nás a nechte si zaslat nezávaznou kalkulaci zdarma.

Stěhujeme zakázky všech velikostí, od malých pro soukromé subjekty, střední pro firmy nebo velké pro nadnárodní společnosti.

ZDENĚK STÖCKL
+420 773 781 930
lenomapraha@seznam.cz

IČ: 29058848 

Lenoma Praha s.r.o.
Libomyšl 208, 267 23 Libomyšl

Firma byla založena v roce 2010 a zabývá se stěhováním soukromých osob a firem, likvidací pozůstalostí, úřadů, institucí, škol apod. Máme také bohaté zkušenosti se stěhováním průmyslových strojů, trezorů, pián, starožitného nábytku a jiných těžkých břemen. K dispozici máme 8 zkušených pracovníků, ale v případě větší zakázky jsme připraveni navýšit počty až na 15 pracovníků. Zaměstnanci mají k dispozici potřebné pomůcky a jsou dostačně proškoleni.

Mezi naše nejvýznamnější reference patří stěhování Karlovy univerzity či Státní opery. Mimo zakázky pro soukromé osoby úspěšně spolupracujeme s několika místními firmami. Naše firma je pojištěna proti případným nehodám či odcizením, nicméně nikdy jsme nic podobného nemuseli řešit. Dbáme na opatrnost při práci a našich klientů si vážíme.

Záleží nám na Vaší spokojenosti a tak k práci přistupujeme. Nemáme v povaze úmyslně "protahovat" práci nebo úmyslně navyšovat počet pracovníků či vozů a tím zvyšovat celkovou cenu, jak to dělá některá konkurence. Oslovte nás s Vaší poptávkou a my Vám nabídneme cenu na míru. Pro kalkulaci je podstatných řada faktorů a rádi vám ji zašleme emailem nebo sdělíme telefonicky.

Ručím za férový přístup a dobře odvedenou práci. Za firmu LENOMA PRAHA s.r.o. - ZDENĚK STÖCKL, jednatel.

Ověřené reference z portálu poptavej.cz

stěhování Příbram stěhování Kladno stěhování Praha stěhování Praha stěhování Beroun stěhování Benešov stěhování Praha stěhování Praha stěhování Praha stěhování Plzeň stěhování Králův Dvůr stěhování Plzeň stěhování Příbram stěhování Kladno stěhování Domažlice stěhování Beroun stěhování Klatovy stěhování Rokycany stěhování Plzeň stěhování Praha stěhování Litoměřice stěhování Praha stěhování Most stěhování Příbram
Potřebuji přestěhovat

STĚHOVÁNÍ
OD PROFESIONÁLŮ
s širokou působností

Máme spokojené zákazníky z mnoha okresů a naše působnost je široká. Realizujeme stěhovací služby ve městech Beroun, Kladno, Rakovník, Příbram, Benešov, Tábor, Písek, Strakonice, Plzeň. Stěhujeme také Klatovy, Domažlice, Mariánské Lázně i Karlovy Vary. Rovněž působíme také v Praze a okolí. Neváhejte nás oslovit s poptávkou, věříme že budete spokojeni.

+420 773 781 930